من در پیروز شدن بر اوباما با اوباما شد

متن کامل سخنرانی باراک اوباما، رئيس جمهوری منتخب آمريکا، به مناسبت .

6 نوامبر 2008 . متن کامل سخنرانی باراک اوباما، رئيس جمهوری منتخب آمريکا، به مناسبت پيروزی در انتخابات (انگليسی و فارسی) ... این، پیروزی ما است. و من می دانم شما اینکار را فقط برای برنده شدن در یک انتخابات، یا برای من، انجام ندادید. به این دلیل به آن پرداختید که عظمت کاری را که در پیش است درک می کنید. زیرا حتی در حالی.


سخنرانی باراک اوباما به مناسبت پیروزی در انتخابات - ویکی‌نبشته

26 ژوئن 2017 . و با آن‌ها در ترنی که به سوی دلاور می‌رفت همسفر شد، جو بایدن، معاون برگزیدهٔ رئیس جمهوری. و اگر حمایت بی دریغ بهترین دوستم در ۱۶ سال گذشته، شالودهٔ خانوادهٔ ما، عشق زندگی‌ام، بانوی اول آیندهٔ آمریکا، میشل اوباما نمی‌بود، امشب این جا نبودم. ساشا و مالیا. من بیشتر از آنچه بتوانید تصور کنید عاشقتان هستم. و شما سگ.


گزارش: اوباما رئیس جمهور امریکا شد - سایت خبری تحلیلی تابناك .

5 نوامبر 2008 . اوباما تاكيد كرد: به رغم تمامي مشكلات، مردم آمريكا در هر كجا كه هستيد بدانيد كه من اميد بسياري با خود دارم و مطمئنم به رغم همه مشكلات و حتي طولاني شدن راه ما آمريكا را خواهيم ساخت. رييس جمهور منتخب آمريكا هم چنين خطاب به جمهوري خوا‌هان گفت: به رغم پيروزي دموكرات‌ها كه امروز محقق شد، به صورت متواضعانه‌اي اين جشن پيروزي.


باراک اوباما - ویکی‌گفتاورد

«در مورد اینکه یک آمریکائی آفریقائی تبار بنام باراک حسین اوباما توانسته به ریاست جمهوری آمریکا انتخاب شود، بسیار سخن رانده شده است!. اما داستان زندگی من منحصر بفرد نیست. در آمریکا رؤیای فرصت برای همگان تحقق نیافته، اما قول می‌دهم که این امکان برای آنانی که به سواحل ما بیایند وجود دارد – و این شامل نزدیک به ۷ میلیون.


اوباما باز می‌گردد | Euronews

18 ژانويه 2018 . شاید حضور باراک اوباما در کارزارهای انتخابات میان دوره‌ای آمریکا زنگ خطری باشد برای دونالد ترامپ و متحدان جمهوریخواه وی. . ویرجینیا و برای حمایت از رالف نورتام شرکت کرد. کاندیدایی که اد گلیسپی، رقیب دموکرات خود را شکست داد. بیشتر بخوانید: پیروزی نامزد دموکرات در آلاباما؛ آرای جمهوریخواهان در سنا شکننده شد.


باراک اوباما - BBC Persian - BBC

ترامپ: بعد از شکست طرح بیمه، اصلاح مالیاتی گام بعدی من است. دونالد ترامپ گفته بعد از شکست در لغو قانون بیمه همگانی بنیان‌گذاری شده از سوی باراک اوباما، تمام تلاشش را بر اصلاح نظام مالیاتی آمریکا متمرکز خواهد کرد. این در حالی است که قرار بود کسر بودجه ناشی از اصلاحات مالیاتی مورد نظر آقای ترامپ، از محل حذف قانون بیمه.


متن کامل سخنرانی باراک اوباما، رئيس جمهوری منتخب آمريکا، به مناسبت .

6 نوامبر 2008 . متن کامل سخنرانی باراک اوباما، رئيس جمهوری منتخب آمريکا، به مناسبت پيروزی در انتخابات (انگليسی و فارسی) ... این، پیروزی ما است. و من می دانم شما اینکار را فقط برای برنده شدن در یک انتخابات، یا برای من، انجام ندادید. به این دلیل به آن پرداختید که عظمت کاری را که در پیش است درک می کنید. زیرا حتی در حالی.


اوباما مجازات چلسی منینگ را کاهش داد/آسانژ اعلام پیروزی کرد - ایسنا

18 ژانويه 2017 . اوباما سه‌شنبه مجازات ۲۰۹ تن را کاهش داد و ۶۴ تن را بخشید. یکی از کسانی که عفو گرفت جیمز کارترایت، ژنرال بازنشسته بود که به جرم اظهارات کذب در جریان تحقیق درباره فاش شدن اطلاعات محرمانه مربوط به ایران زندانی شده بود. ژنرال جیمز کارترایت، معاون سابق ستاد مشترک ارتش آمریکا، اکتبر سال گذشته اتهامات.


اوباما در سخنرانی تودیعی خود امریکایی‌ها را به مبارزه برای دموکراسی .

اوباما در حال پاک کردن اشک‌هایش در سخنرانی تودیعی. در جریان سخنرانی اوباما، یک بار از میان جمعیت شعار «چهار سال دیگر!» سر داده شد که اوباما با لبخند در پاسخ به آن گفت: «من نمی‌توانم.» اوباما که براساس قانون اساسی دو دوره پیهم رئیس جمهور ایالات متحده امریکا بوده، نمی‌توانست خود را برای یک دوره چهار ساله دیگر در انتخابات نامزد کند.


بدل اوباما در مناظره شرکت کرده بود؟ - دیپلماسی ایرانی

6 ا کتبر 2012 . دیپلماسی ایرانی: میت رامنی در کمال ناباوری در اولین مناظره با باراک اوباما توانست پیروز باشد و عملکرد بهتری داشت. .. ال گور در واکنش به علت عملکرد اوباما نکته ای را مطر ح می کند «من می خواهم یک مسئله ی بحث برانگیز را بگویم،اوباما در ساعت 2 وارد دنور شد یعنی چند ساعت قبل از شروع مناظره، ولی رامنی چند روز بود.


رؤیای مارتین لوترکینگ یا کابوس کاندولیزا رایس؟ در حاشیه پیروزی .

اسلاوی ژیژک در این باره به درستی میگوید که "پیروزی اوباما از دو هفته قبل مشخص بود، اما با این همه به عنوان یک سورپریز تجربه می شد."[2] ژیژک علت این ناباوری را در واقعگرایی قدرگرایانه و بدبینانه می بیند. به گمان من این تمام علت مسأله نیست. خود واقعه عناصری از تحولی ناشناخته را در خود داشت که باور کردن آن را دشوار می کرد.


باراک اوباما – سایت خبری آمد نیوز

شروع مصاحبه‌های من در تفسیر خبر جمعه‌های صدای‌آمریکا (حدوداً) همزمان بود با انتخاب باراک اوباما به عنوان اولین رئیس جمهور رنگین‌پوست آمریکا. . گروه مذاکره کننده اتمی این کشور، پس از حصول توافق جامع اتمی گفته بود که موضوع تحریم ۳۵ ساله فروش هواپیما به ایران، با قول جان کری وزیر خارجه آمریکا و پیگیری زیاد ایران لغو شد.


روزی که باراک اوباما کاخ سفید را ترک می‌کند | جهان | DW | 09.01.2017

9 ژانويه 2017 . مبارزه با ترور. مهم‌ترین پیروزی اوباما در عرصه نبرد با تروریسم کشتن رهبر القاعده بود. در ماه مه ۲۰۱۱ در جریان یک حمله برنامه‌ریزی شده، آمریکا موفق به کشتن اوسامه بن لادن شد. اما شبکه القاعده پس از . اما حملات پهپادها باعث کشته شدن شماری از نیروهای غیرنظامی شد و از این رو انتقادهای بسیاری در پی داشت. از سوی دیگر،.


بازگشت باراک اوباما به سیاست - Sputnik Iran

18 ژانويه 2018 . نشریه نیوزویک از احتمال بازگشت باراک اوباما رئیس جمهور پیشین آمریکا به صحنه ساست خبر داد. . باز هم پایگاه دموکرات‌ها را تقویت کند. در ۲۰۱۷ اوباما تنها یک حضور در کمپین انتخاباتی داشت که در ویرجینیا برای حمایت از رالف نورتام صورت گرفت و نهایتا هم او نامزد پیروز شد. در ۲۰۱۸ او این تعداد را افزایش خواهد داد.


IUVMPRESS » معاون اوباما هنوز تردید دارد

20 دسامبر 2017 . برخی منابع آمریکایی از احتمال کاندیداتوری جو بایدن معاون اوباما در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ خبر داده اند. . من اسمی از کسی نمی‌برم. . اگر دموکرات ها بتوانند در انتخابات میاندوره ای کنگره که در سال جدید میلادی (۲۰۱۸) برگزار می شود به پیروزی دست یابند و اکثریت سنا را در دست گیرند، در آن صورت پیروزی.


اوباما چطور پیروزی ترامپ را برای دخترهایش توضیح داد؟/ این آخرالزمان .

19 نوامبر 2016 . آنچه که قرار بود از باراک اوباما و سیاست‌هایش باقی بماند صرفا با رییس جمهور شدن هیلاری کلینتون به عنوان یک نامزد دموکرات دیگر محقق می‌شد اما همه چیز طور دیگری رقم خورد. با این حال وقتی در یک اتفاق غیر منتظره و فضایی ملتهب دونالد ترامپ به عنوان رییس جمهور امریکا انتخاب شد، باراک اوباما که هنور کرسی ریاست.


توصیه اوباما به ترامپ در خصوص برجام

16 نوامبر 2016 . اوباما روز دوشنبه ۱۴ نوامبر در اولین کنفرانس مطبوعاتی خود پس از پیروزی ترامپ در انتخابات در کاخ سفید پیش‌بینی کرد که بر هم زدن توافق هسته‌ای ایران (برجام) دشوار باشد، زیرا به ادعای وی این توافق موثر واقع شده و از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای جلوگیری کرده است. اوباما گفت: «توجیه به هم زدن توافقی که موثر.


چهرۀ پنهان در دولت اوباما, بوسيله ى تی یری میسان - Réseau Voltaire

10 نوامبر 2015 . بوسيله ى تی یری میسان . دولت ایالات متحده عمیقاً به جناح های مختلف تقسیم شده و در عین حال به ندرت افردی پیدا می شوند که از بارک اوباما تبعیت کنند، و به همین علت رئیس جمهور وقت بسیاری صرف حل مسائل مرتبط به اختلاف نظرهای گروهی می کند و در نتیجه کمتر به تحمیل دیدگاه های خودش نائل می آید. اوباما پس از حذف.


در شماره امروز روزنامه دنیای اقتصاد: ترجمه فارسی یادداشت باراک اوباما .

24 ا کتبر 2016 . در شماره امروز روزنامه دنیای اقتصاد: ترجمه فارسی یادداشت باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا (در مجله اکونومیست) درباره عواقب اقتصادی ناگوار پیروزی دونالد . داریم؛ عقب‌نشینی به اقتصاد بسته و قدیمی گذشته یا فشار رو به جلو با اذعان به نابرابری که با جهانی شدن ایجاد شده، در حالی که متعهد به ساخت اقتصاد جهانی بهتر.


ترامپ: داعش تسلیم شد چون من رئیس‌جمهور آمریکا هستم! - دنیای اقتصاد

18 ا کتبر 2017 . به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی ایندیپندنت؛ دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا مدعی است تسلیم شدن و خروج عناصر گروه تروریستی داعش از . او بار‌ها به باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا و هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات درباره بی توجهی به سازماندهی ارتش آمریکا حمله کرده بود.


چرا اوباما را باید یکی از 3 رئیس جمهور موفق امریکا به حساب آورد

22 ژانويه 2017 . اما دلایل آن را چندان متوجه اوباما نمی‌دانم. به نظر من، جمهوریخواهان تصمیم خود را گرفته بودند که با بسیاری از طرح‌هایی که دولت اوباما مطرح می‌کند، مخالفت کنند. منافع آنها در این بود که اوباما رییس‌جمهور موفقی نباشد. موفق بودن اوباما تبعات زیادی برای جمهوریخواهان داشت و به معنای تضمین پیروزی دوباره دموکرات‌ها بود.


سیروس حبیب کاندیدای ایرانی تبار دمکرات برای معاونت فرمانداری .

10 نوامبر 2016 . باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا در حمایت از سیروس حبیب گفته است: «ذکاوت سیروس، و سابقه درخشان تعهدش به ایالت واشنگتن او را از باقی متمایز می کند. من خوشحالم از کاندیداتوری او برای معاونت فرمانداری (Lieutenant Governor) پشتیبانی کنم. روابط عمومی اتحادیه آمریکایی های ایرانی تبار «پایا» Public Affirs.


تماس بلاتر با اوباما: «امريكا» ميزبان جام‌جهانی نمی‌شود! - پارسینه

22 ژانويه 2018 . به گزارش پارسينه؛ سپ بلاتر اعلام کرد که در سال ۲۰۱۰ پیش از انجام رای گیری برای میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ به اوباما تلفن زد و به او اعلام کرده که به احتمال زیاد آمریکا در این قرعه‌کشی پیروز نخواهد شد. ‌به نقل از ESPN، سپ بلاتر رییس سابق فیفا اعلام کرد که قبل از رسیدن میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ به قطر با باراک.


نيويورك‌تايمز: سياست اوباما در سوريه، رياكاري و دورويي بوده است

او در صفحه نظرات نيويورك تايمز در مطلبي با عنوان «تزوير رئيس‌جمهور درباره سوريه» از عملكرد اوباما در قبال سوريه و همچنين پاسخ‌هاي او به انتقادات جمهوريخواهان از مواضع سياست خارجي‌اش تاخت. در ابتداي اين مطلب با اشاره به قول رئيس‌جمهور كنوني آمريكا پس از پيروزي در سال 2008 درباره كاستن از تفرقه و اختلافات سياسي بين.


دختر اوباما گارسون شد +تصاویر - باشگاه خبرنگاران

5 آگوست 2016 . ساشا در محل کارش با اسم کامل خود یعنی ناتاشا شناخته شده و 6 مأمور سرویس مخفی به‌طور آشکار در طول کار مراقبش هستند و به او کمک می‌کنند. آنها بیرون رستوران روی نیمکت‌ها می‌نشینند و تمام مدت مراقب او هستند. یکی از همکاران دختر اوباما می‌گوید "ناتاشا در طبقه پایین کار می‌کند. ابتدا برای من سؤال بود که چرا این شش.


Pre:حذف شن و ماسه ماشین آلات
Next:کارخانه فیلتر آب زمین